Karaarslan Et mobil logo

HAKKIMIZDA

 • Karaarslan et ve gıda 3 kuşaktır sizlere sağlığı ve lezzeti birlike sunuyor. 1945 yılında, rahmetli dedemiz Ziya Karaarslan tarafından Sakarya-Adapazarı’nda açılan kasap dükkanımızla başlayan serüvenimiz, bugün İstanbul da; Gaziosmanpaşa, Üsküdar ve Bodrum Yalıkavak'ta hizmetlerini siz müşterilerimize sunmaya devam ediyor.

  Perakende hizmetin yanı sıra toptancılığı da bünyesinde barındıran firmamız; bugün İstanbul’un birçok ünlü kasap ve restoranlarına toptan hizmeti de vermektedir. Lezzeti, ilk elden, yani üreticilerimiz olan köylümüzden aldığımız büyükbaş ve küçükbaş hayvanları veterinerler kontrolünde verilen sağlık raporları eşliğinde, entegre tesislerde İslami koşullara uygun olarak yapılan kesimler sonucu soğutuculu karkas araçlarımızla, tüketicilerimize ulaştırmaktayız.

  Vizyonumuz;

  Karaarslan Et Vizyonu, teknolojik gelişmelerle kuşaktan kuşağa aktarılan deneyimlerin harmanıyla oluşturulan, müşteri odaklı, sağlık ve kalite ilkelerinden ödün vermeyen firmamızı, Türk et endüstrisinin lider konumuna ulaştırmaktır.

  Misyonumuz;

  Güvenilir, hijyenik, kaliteli ve uygun fiyattaki et ve et ürünlerimizi, doğadan tüketicilerimizin damak tadına sunmaktır.